Ειδήσεις
Σπίτι > Ειδήσεις > Περιεχόμενο
Σημείωση: Η υπηρεσία αλληλογραφίας αναβαθμίζεται, κάντε κλικ για να μάθετε περισσότερα.
- Dec 27, 2017 -

Αγαπητοί πελάτες,

Λόγω του ταχυδρομείου μας "chinasepta .com" αναβαθμίζεται πρόσφατα, θα συνεχίσει περίπου 20 ημέρες από την 1η Ιανουαρίου, 2018, θα έχει κάποια επιρροή στη λήψη και αποστολή αλληλογραφίας μας.

Έτσι, θα χρησιμοποιήσουμε έναν άλλο εξυπηρετητή αλληλογραφίας "alwsci.com" για να επικοινωνήσουμε μαζί σας, όλες οι πωλήσεις μας θα ενημερώσουν σχετικά τις πληροφορίες αυτές.


Εάν επικοινωνείτε ήδη με " alwsci.com " αγνοήστε την ειδοποίηση.

Για να αποφύγετε οποιαδήποτε ταλαιπωρία, αν έχετε ερωτήσεις ή παραγγελίες, παρακαλούμε επικοινωνήστε άμεσα με τις πωλήσεις σας:

Τζένιφερ: jennifer@alwsci.com
Cici: cici@alwsci.com
Rumer: rumer@alwsci.com
Juder: juder @ alwsci. com
Ρίτα: rita@alwsci.com
Emma: emma@alwsci.com
Jack: jack@alwsci.com
Diana: anne@alwsci.com
Cien: amy@alwsci.com
Donna: donna@alwsci.com
Daisy: daisy@alwsci.com
Jenny: jenny@alwsci.com
Mark: mark@alwsci.com
Μάιος: may@alwsci.com
Jason: jason@alwsci.com

Λυπούμαστε για την ταλαιπωρία, το αρχικό μήνυμα θα ανακάμψει σύντομα.
Χάρη σε όλους εσείς μας υποστηρίζετε πάντα.

Ομάδα ALWSCI.